The Cycle Frontier náhled

The Cycle: Frontier brzy vypne své servery

29. 6. 2023
Zdroj náhledu: YAGER

The Cycle: Frontier je free-to-play PvPvE střílečka, která vyšla teprve před rokem, konkrétně 8. června. Bohužel i tak krátká doba stačila k docela zásadnímu rozhodnutí, a to o ukončení všech jejích herních serverů. Zajímavostí je, že hra pravidelně dosahuje kolem 2 000 hráčů, očividně to ale nestačí. Vývojářské studio YAGER, které stojí za tímto počinem, vydalo prohlášení na Steamu, v němž se všem svým hráčům omlouvá a také vysvětluje, proč není možné na hře nadále pracovat.

„Navzdory našemu úsilí a smysluplným vylepšením, která jsme do hry přinesli od spuštění až do vydání třetí sezóny, je realita taková, že The Cycle: Frontier bohužel není finančně životaschopný.“ Kromě finanční stránky titul také velice dlouho trápili cheateři, kvůli kterým utrpěl snad nejvíce. Než studio stihlo na tento problém zareagovat, již mnoho hráčů na hru zanevřelo. Recenze na Steamu zcela jistě také ovlivnily herní komunitu, jsou totiž pouze z 60 % kladné. The Cycle: Frontier vypne své servery nadobro 27. září tohoto roku.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.