Remake Resident Evil 4 – Ada

Remake Resident Evil 4: blíží se DLC Separate Ways?

28. 6. 2023
Zdroj náhledu: CAPCOM Co., Ltd.

Od remaku hry Resident Evil 4, který nám nabídl zářivý, vylepšený vizuál a úžasnou estetiku, uplynulo několik měsíců. Mnoho hráčů se proto po stovkách investovaných hodin těší na nový materiál, jenž by se mohl pro remake Resident Evil 4 objevit. Ačkoliv všichni oceňujeme převzetí role svůdného lamače srdcí Leona S. Kennedyho, bylo by příjemnou změnou vidět příběh z pohledu Ady Wong, a to se taky stane v nadcházejícím DLC Separate Ways… což je určitě příjemná změna pro koukání.

Pokud jste toto ponuré dobrodružství hráli často, možná jste si všimli, že remake Resident Evil 4 ve službě Steam nyní obsahuje sedm skrytých úspěchů. Tyto achievementy jsou obzvlášť zvláštní, protože se zdají být generickými.

Zdroj: SteamDb

Jednotlivé úspěchy mají nyní hodnotu 0 %, což znamená, že je nikdo prozatím neodemkl. Je tak možné, že budou přidány do nadcházejícího DLC, protože není jasné, jak a zda vůbec je lze získat. Vzhledem k nadšení, které rozšíření Separate Ways vyvolalo, by mě upřímně zajímalo, zda mají vývojáři v plánu ho vydat, nebo jestli do remasterované hry přidají zcela něco nového.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.