The Day Before náhled

The Day Before je odloženo téměř o rok

6. 5. 2022
Zdroj náhledu: FNTASTIC

Nadcházející počin The Day Before je momentálně titul, který má ve svém wishlistu na Steamu nejvíce hráčů. Hráči si ale ještě budou muset počkat, hra se totiž přesouvá na modernější Unreal Engine 5, což znamená odložení původního vydání, které bylo stanoveno na 21. června 2022. Uvedlo to vývojářské studio FNTASTIC, které stojí za nadcházejícím počinem a také například za survival hrou The Wild Eight.

The Day Before bude postapokalyptický MMO survival titul, který vám možná bude připomínat spojení her, jako je DayZ, The Last of Us a The Division. Vše se bude odehrávat v ruinách postpandemické Ameriky, kde hráči budou muset hledat zbraně, munici a vozidla mezi mrakodrapy a opuštěnými domy. Vašimi nepřáteli budou zombie, kteří budou lačnit po vaší krvi, a tak se neustále musíte mít na pozoru.

Minulý rok jsme se také dočkali traileru, který dle mého vypadá více než zajímavě. Z tohoto traileru je hned cítit taková ta postapokalyptická atmosféra, kterou jsme my jakožto hráči vždy milovali a milovat i budeme.

Jednu dobrou zprávu pro vás přece jen mám, The Day Before má své nové datum vydání, a tak aspoň víme, kdy ten den přijde. Titul vyjde 1. března roku 2023. Čekání se nám tedy prodlouží téměř o rok, můžeme aspoň doufat, že to bude stát za to. Hra má vyjít na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X a S.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.