Ranked mode v Bloodhuntu již ode dneška

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sharkmob

Nový Ranked Mode přibude podle vyjádření vývojářů ze Sharkmobu na Facebooku do Bloodhuntu již dnes, 6. 5. 2022. Hra se těší na PC i na PlayStationu poměrně velké popularitě (na Steamu má v tuto chvíli 72 % kladných hodnocení), přestože se již objevují hlasy, aby autoři vyřešili problém s cheatery, na něž bohužel nestačí ani zabudovaný anticheat.

Bloodhunt ranked seznam ranků

Co přinese Ranked Mode? Podle dřívějšího postu na stránkách hry můžeme očekávat přítomnost celkem šesti ranků, a to od bronzového přes stříbrný, zlatý, platinový, diamantový až po obsidiánový. Do těchto ranků budou hráči zařazováni na základě tzv. ranked pointů (RP), které bude možné získat umístěním v zápasech i za každou jednotlivou eliminaci. Aby to nebylo tak jednoduché, každý vstup do rankového zápasu bude stát určitý počet ranked pointů a tento počet se bude zvyšovat s tím, jak vysoký rank máte. Na druhou stranu ale získaný rank nemůžete ztratit až do konce sezóny.

Doufejme, že problém s cheatery, kteří dokáží pokazit každou kompetitivní online hru, se podaří autorům v dohledné době vyřešit, či alespoň omezit, a čekají nás dlouhé hodiny adrenalinové zábavy.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn