The Day Before náhled

The Day Before se opět odkládá

3. 11. 2023
Zdroj náhledu: FNTASTIC

The Day Before se opět odkládá a mě už to snad ani nepřekvapuje. Titul byl poprvé oznámen již na začátku roku 2021, poté následovalo několik odložení, a nakonec i spor o ochrannou známku. Titul je tedy doprovázen určitou kontroverzí, jelikož byl právě kvůli názvu dokonce i stažen ze Steamu. Kvůli tomu hráči očekávající tuto hru začali být lehce skeptičtí a vylézaly na povrch i teorie o nereálností titulu. Vůči tomu se samozřejmě studio Fntastic ostře ohradilo.

Nyní se na Steam nadcházející survival MMO vrátilo, a dokonce i se stejným názvem. Na konci srpna přitom studio požádalo o ochrannou známku na nový název, jimž mělo být „Dayworld“. Ironií byl fakt, že knižní trilogie od zesnulého amerického autora Philipa José Farmera se jmenovala přesně tak.

https://twitter.com/playdaybefore/status/1719764076321182158

The Day Before měl po několika odkládání vyjít 10. listopadu tohoto roku, nicméně opět tomu tak nebude. Hry se nakonec dočkáme až 7. prosince, a to pouze v Early Accessu. Na konzolích PS5 a Xbox Series X se hra odsouvá na neurčito, dokud nebude ukončen předběžný přístup.

Pokud The Day Before budete chtít dát šanci, v předběžném přístupu bude titul dostupný za 39 dolarů. Jakmile vyjde plná verze, cena se zvedne asi o 10 dolarů, avšak pokud si hru zakoupíte již v předběžném přístupu, doplácet nebudete nic.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.