The Day Before náhled

The Day Before se opět odkládá

3. 11. 2023
Zdroj náhledu: FNTASTIC

The Day Before se opět odkládá a mě už to snad ani nepřekvapuje. Titul byl poprvé oznámen již na začátku roku 2021, poté následovalo několik odložení, a nakonec i spor o ochrannou známku. Titul je tedy doprovázen určitou kontroverzí, jelikož byl právě kvůli názvu dokonce i stažen ze Steamu. Kvůli tomu hráči očekávající tuto hru začali být lehce skeptičtí a vylézaly na povrch i teorie o nereálností titulu. Vůči tomu se samozřejmě studio Fntastic ostře ohradilo.

Nyní se na Steam nadcházející survival MMO vrátilo, a dokonce i se stejným názvem. Na konci srpna přitom studio požádalo o ochrannou známku na nový název, jimž mělo být „Dayworld“. Ironií byl fakt, že knižní trilogie od zesnulého amerického autora Philipa José Farmera se jmenovala přesně tak.

The Day Before měl po několika odkládání vyjít 10. listopadu tohoto roku, nicméně opět tomu tak nebude. Hry se nakonec dočkáme až 7. prosince, a to pouze v Early Accessu. Na konzolích PS5 a Xbox Series X se hra odsouvá na neurčito, dokud nebude ukončen předběžný přístup.

Pokud The Day Before budete chtít dát šanci, v předběžném přístupu bude titul dostupný za 39 dolarů. Jakmile vyjde plná verze, cena se zvedne asi o 10 dolarů, avšak pokud si hru zakoupíte již v předběžném přístupu, doplácet nebudete nic.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.