Turnip Boy Commits Tax Evasion – prasečí král

Zajímavá pixelová indie hra zdarma na Epic Games Store

2. 11. 2023
 

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat pixelovou indie hru Turnip Boy Commits Tax Evasion.

Turnip Boy Commits Tax Evasion

Hlavní příběh Turnip Boy Commits Tax Evasion se točí kolem placení daní, kdy se v roli oživlého tuřína snažíte této nehezké povinnosti zbavit. Z toho důvodu vám jednoho dne na dveře zaklepe cibulový starosta a vyvlastní vám váš skleníkový bejvák. Řešení vašeho problému? Zničení zeleninové vlády, která působí problémy nejen vám, ale i ostatním obyvatelům.

Turnip Boy Commits Tax Evasion bude na Epic Games Store k dispozici do 9. listopadu 2023. Příští týden se můžeme těšit na hororový roguelike Golden Light.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.