Mafia II Definitive Edition - PS Plus listopad 2023

PS Plus listopad 2023 láká na tři hry, včetně vylepšeného druhého dílu Mafie

2. 11. 2023
Zdroj náhledu: Hangar 13

Sony odhalilo nabídku her pro předplatitele služby PS Plus pro listopad roku 2023. Přidat si od 7. listopadu do 5. prosince můžeme vylepšený druhý díl Mafia II: Definitive Edition, kooperativní hororovou hru Aliens: Fireteam Elite a akční hru Dragon Ball: The Breakers.

Zdroj: Sony

Mafia II: Definitive Edition (PS4)

Válečný hrdina Vito Scaletta se zaplete s mafií v naději, že splatí velké dluhy svého otce. Druhý díl nás zavede do 50. let do města Empire Bay ve státě New York, kde se daří nejen každodennímu životu, ale i organizovanému zločinu. Definitive Edition přináší nejen vylepšený HD vizuál s moderními funkcemi, ale také veškerý rozšiřující obsah, který do Mafie II za celou dobu vyšel.

Mafia II: Definitive Edition bude v PS Plus listopad 2023 k dispozici od 7. listopadu do 5. prosince.

Aliens: Fireteam Elite (PS4 a PS5)

Aliens: Fireteam Elite je kooperativní hra, ve které můžete prozkoumávat tajemství planety LV-895 až se dvěma hráči nebo čtyřmi AI ve čtyřech různých kampaních. Tato střílečka z pohledu třetí osoby se odehrává v jedinečném světě Vetřelců. Zvyšte úroveň vaší postavy v každé ze šesti tříd nebo se plně soustřeďte pouze na jednu třídu, v níž se stanete mistrem.

Aliens: Fireteam Elite bude v PS Plus listopad 2023 dostupný od 7. listopadu do 5. prosince.

Dragon Ball: The Breakers (PS4)

Online kooperativní titul Dragon Ball: The Breakers se odehrává ve světě Dragon Ball: Xenoverse a umožní nám vžít se do role známých rivalů, jako je Rider, nebo jednoho z celkových sedmi Survivors bez superschopností. Hráči mimo jiné mohou využít i různé předměty na bojišti, díky kterým mohou strategicky uniknout z herního pole.

Dragon Ball: The Breakers bude taktéž k dispozici do 7. listopadu do 5. prosince.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.