The First Slam Dunk bude k vidění na Advíku!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Advík
Už 3. srpna 2023 bude na oblíbeném Advíku k vidění animovaný film The First Slam Dunk. Tento snímek tvoří známé a dnes už i legendární studio TOEI Animation, jež nejen, že stále vydává anime One Piece, ale je také tvůrcem jednoho z nejúspěšnějších anime filmů všech dob, One Piece Film: Red. Mimochodem, The First Slam Dunk momentálně sbírá jednu kladnou recenzi za druhou, včetně té na IGN, kde film obdržel hodnocení 9/10.
Synopse filmu je jasná: „”Rychlík” a rozehrávač Šóhoku Rjota Mijagi hraje vždy s rozumem a bleskovou rychlostí běhá kolem soupeřů a přitom předstírá klid. Ryota se narodil a vyrostl na Okinawě a měl o tři roky staršího bratra. Po vzoru svého staršího bratra, který byl od mládí slavným místním hráčem, propadl basketbalu i Ryota. Ve druhém ročníku střední školy hraje Ryota s basketbalovým týmem Shohoku High School společně se Sakuragim, Rukawou , Akagim a Mitsuim, kteří se představí na Inter High School National Championship. A nyní jsou na pokraji vyzvání úřadujících šampionů, střední školy Sannoh Kogyo.“
Veleúspěšná japonská manga, která vypráví příběh basketbalového týmu, se tak po anime, vycházejícím v letech 1993-1996, dočká dalšího zpracování. K filmu se i po skoro třiceti letech vrátil i sám původní tvůrce Takehiko Inoue, takže se nemůžeme divit, že kladná hodnocení jsou rozhodně na místě. Zajděte na Advík, zkoukněte The First Slam Dunk a řekněte nám, jak moc vás snímek namotivoval naběhnout na basketbalové hřiště.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn