Bulánci startují online multiplayer a budou zdarma pro všechny

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SleepTeam

Dnes je ten velký den, na který čekaly stovky napjatých fanoušků agresivních polštářů. Pokud patříte k těm hráčům, kteří na hodinách informačních technologií na základní škole hráli s kamarády potají Bulánky, určitě čtěte dál. Nové Bulánky dnes čeká jedna z nejžádanějších aktualizací od jejich spuštění v předběžném přístupu, a to odstartování dlouho očekávaného online multiplayeru, který už pár z vás mohlo dříve otestovat. Od 1. srpna si s hráči z celého světa můžete užít návykovou párty hru nekonečných polštářových bitev.

„Velké polštářové bitvy můžete vést hned ve třech herních režimech. Kromě klasického deathmatche mohou hráči změřit své síly v týmových zápasech (Team Deathmatch) nebo se pokusit ukořistit po zuby ozbrojeným bulánkům přísně střeženou vlajku (Capture the Flag). K tomu jim dopomůže plejáda zbraní, mezi kterými nechybí brokovnice, kulomet či kultovní raketomet, po jehož zásahu nezbude z měkoučkých polštářů nic než peří.“

Zdroj: SleepTeam

„Do multiplayeru přibudou během srpna i podrobné globální statistiky, které konečně prozradí, kteří z hráčů ovládli své naducané bulánky natolik, že dokáží vévodit žebříčkům. Multiplayer vyjde na Steamu 1. srpna a ani zdaleka nepůjde o jedinou velkou novinku, kterou SleepTeam na letošní rok chystá: S Bulánky máme v nadcházejících měsících velké plány. O některých chystaných změnách se hráči mohli dočíst v našem harmonogramu, ale kromě toho pracujeme i na řadě dalších věcí. Jednou z nich bude uvolnění základní verze hry na Steamu pro všechny hráče zdarma,“ říká Jan Zmeškal, vedoucí vývoje.

Čtete správně, noví Bulánci budou od 1. září 2023 k dispozici zcela zdarma ve své základní verzi. Pokud už Bulánky vlastníte nebo si je do konce srpna zakoupíte na Steamu, obdržíte jako bezplatný bonus veškerý oznámený obsah, který do hry vyjde – brutální režim, balíček map, editor map, kampaň a mnoho dalšího. Soupis veškerých detailů najdete zde.

„Garance dalších bonusů se pochopitelně týká i podporovatelů ze Startovače a ti se mohou těšit i na speciální bulánčí skin. Budou mít také exkluzivní přístup k zatím nevydanému obsahu a spoustu dalších výhod. Navíc už od nás do svých e-mailových schránek obdrželi klíče na Steam k již vydaným balíčkům,“ dodává Jan Zmeškal.

Bulánci před sebou mají ještě dlouhou cestu, aby se titul od listopadového spuštění v předběžném přístupu dostal do cílové rovinky. Bulánci se kromě PC verze chystají také na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch a mobily.

Zdroj: TZ

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn