The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 – padám

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 odloženo

31. 3. 2022
Zdroj náhledu: Nintendo

Odklady pokračují i nadále. Tentokrát na řadu přišlo dlouho očekávané pokračování The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, kterého jsme se původně měli dočkat ještě letos. Plány se však změnily a hlavní producent Eiji Aonuma ohlásil odložení data vydání na první čtvrtletí následujícího roku, tedy na jaro 2023. Důvodem je údajně fakt, že se vývoj malilinko protáhne. Autoři hry chtějí titul dotáhnout k dokonalosti a vyladit veškeré detaily, aby z něj vytvořili něco speciálního, jak ostatně zaznívá v samotném videu. Odklad naštěstí není moc výrazný, takže stačí počkat o trochu déle a snad se sequelu brzy dočkáme v ještě větší kvalitě.

Zdroj: Nintendo

Co od The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 můžeme očekávat? Od prvního oznámení v roce 2019 jsme o novinkách slýchali velice sporadicky. Minulý rok byla naše netrpělivost na chvíli uspokojena trailerem a nyní přichází rána. Nečekanou zprávu jistě každý fanoušek Zeldy neuvidí rád. Nové dobrodružství nás opět zavede do království Hyrule, ale tentokrát se podíváme také nad něj. V oblacích se rozprostře dosud neprozkoumaná část úchvatného světa, což s sebou samozřejmě přinese nové mechaniky, nové nepřátele a nový příběh. Co přesně na Linka čeká, to se snad dozvíme v následujících měsících. Svým způsobem alespoň konečně víme, na čem jsme. Datum vydání někdy během roku 2022 bylo dost širokým pojmem, ale nyní víme, že následující jaro se naše očekávání naplní.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.