The Unliving - náhled

The Unliving ožívá podruhé a opět na Halloween

29. 10. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Team17 právě vypustil akční RPG The Unliving z early accessu a na Steamu je nyní pro milovníky temné magie dostupné ve verzi 1.0. Při této příležitosti je k dispozici také nový launch trailer. Hru vyvinulo kyperské studio RocketBrush.

Hra The Unliving kombinuje rogue-lite a real-time strategii s temným fantasy prostředím. Ve hře se ujmete role pomstychtivého nekromanta, jenž neúnavně prochází zemí, ničí své nepřátele a oživuje padlé nepřátele v honbě za protijedem, který by mu vyléčil zlomenou duši. Vývojáři lákají hráče, aby „proměnili své nepřátele v armádu nemrtvých a odhalili tajemství nekromancie“. Hra vám tak umožní proměnit nepřátele ve své morbidní nemrtvé/neživé služebníky, spálit celá města na popel a získat slávu zabíjením epických bossů. A to všechno v pixelovém provedení!

Hra The Unliving se od svého spuštění v předběžném přístupu dočkala řady aktualizací. Sympatické je, jak se vývojářům podařilo tematicky sladit data vydání s Halloweenem. Hra vstoupila do předběžného přístupu před rokem 31. října a verze 1.0 vyšla právě teď.


Článek pro Gaming Professors napsal Martin Šoltýs

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.