This Land Is My Land updte

This Land Is My Land – velký update je tady!

26. 9. 2021
Zdroj náhledu: Game-Labs

O velmi povedené survival hře z prostředí divokého západu jménem This Land Is My Land jste se mohli podrobně dozvědět v naší obsáhlé recenzi. Domorodý americký válečník se rozhodne vypravit na krvavou pomstu a ubránit zemi svých otců za každou cenu. K tomu potřebuje přežít v nehostinné přírodě, shromažďovat válečníky z okolních kmenů a zároveň bojovat s agresivními konquestadory, kteří přišli okupovat a plenit tuto panenskou zemi.

This Land Is My Land nabídne nyní vlaky i ženské postavy

Nyní po delší době přichází velmi očekávaný velký update do hry, který přináší mnoho zásadních novinek, které tuto survival hru posouvají o poznání výš. „Válečníci, divy pohraničí jsou ohroženy, protože osadníci, kteří mezi nimi žijí, se modernizují a přizpůsobují. S příchodem vlaku, meteorologického systému, více než 50 nových osad a dalších prvků takový pokrok jen zvýší možnost nebezpečí v celé vaší zemi.

Oceňujeme také všechny, kteří se zúčastnili uzavřeného testování této aktualizace, a také komunitu, která nám navrhla další změny a vylepšení hry, z nichž mnohé jsou uvedeny níže.

Zdroj: Game-Labs

Přijel vlak!

Připravte se na další napětí a konflikty, válečníci, protože přijíždí vlak, aby posunul hranice! Přiveze suroviny, které pomohou osadníkům obnovit a posílit útok na vaše území, a zcela změní hratelnost od poloviny do konce hry. Vy však budete mít možnost se bránit! Po celou dobu jeho výstavby můžete osadníkům bránit ve stavbě úseků železnice tím, že vlak vyhodíte do povětří, zničíte stavební tábory a podobně. Ale pozor, ve zničeném stavu nezůstanou dlouho! Doporučujeme vyhlížet noviny, které vám v boji pomohou. 

Systém počasí

Poutavá hratelnost je v popředí hry This Land Is My Land a nyní jsme ji posunuli o krok dál přidáním dešťových a písečných bouří. 

Nové osady

Když už jste si mysleli, že jste prozkoumali všechno, zamyslete se znovu! Do hry jsme přidali více než 50 nových osad, včetně nových táborů, vězení, farem a dalších typů osad, které s sebou přinášejí zajímavé výzvy. 

Představujeme nový SOCIAL!

Zcela jsme přepracovali záložku SOCIAL a přidali do ní také události a žebříčky, abychom vám usnadnili vyhledávání a dokončování událostí a sledování vaší pozice v žebříčku.

Bez žen by to nešlo

Ženy

Po dlouhém čase stráveném vývojem a také nasloucháním naší komunitě s potěšením odhalujeme, že do našich táborů byly přidány ženské NPC! Ošetřují a podporují členy tábora prováděním různých činností, přičemž do budoucna jim můžeme přidělit aktivnější role! 

Mstění ostatních hráčů

Dávejte pozor na herní oznámení, ve kterých byl hráč z jiného světa zabit nepřítelem! Pokud se tak stane, získáte možnost pomstít jejich smrt a získat odměnu, jakmile úspěšně zlikvidujete nepřátelské NPC, které je zabilo.

Zdroj: Game-Labs

Kompletní seznam si můžete přečíst zde. 

Je tedy více než jisté, že hra se posunula opravdu o kus dál a že vývojáři bedlivě naslouchají komunitě. Protože původně ženské charaktery ve hře být neměly, ale ženy jsou důležitou součástí celé lidské historie. Nyní nezbývá tedy jen bedlivě očekávat co přinese budoucnost do hry příště.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.