Tokyo Revengers

Tokyo Revengers se vrátí v Christmas arcu už na začátku roku 2023

21. 6. 2022
Zdroj náhledu: tokyo-revengers-anime.com

Další část anime Tokyo Revengers, jehož mangu od Kena Wakuiho nedávno začalo vydávat i nakladatelství Crew, vyjde už v lednu 2023. V sérii bychom se měli podívat do tzv. Christmas Showdown arcu, ve kterém se opět bude hlavní hrdina Takemichi změnit budoucnost, aby zachránil dívku, kterou miluje.

Proběhla také změna v dabingovém obsazení, kdy Tatsuhisua Suzukiho nahradí dabér Masaya Fukunishi, kterého jste mohli slyšet už v anime Blue Period. Do anime se podívá i mnoho nových postav a dabérů. Jak si s tím motorkářský gang poradí nyní? A podaří se konečně změnit budoucnost, aby se Takemichi dočkal s Hinatou happy endu? Anime lze sledovat i na českém Disney+.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.