Apex Legends – náhledový obrázek

Trailer na Apex Legends: Saviors potvrdil spekulace o nové legendě

27. 4. 2022
Zdroj náhledu: EA

Nedávno uniklé video o schopnostech nadcházející legendy Newcastla vyvolalo mezi hráči mnohé spekulace o jeho nevyváženosti. Nově vydaný trailer na sezónu Saviors všechny tyto schopnosti potvrzuje.

Newcastle bude po dlouhé době dalším obráncem, jehož taktická schopnost aktivuje velký štít s neomezeným počtem životů. V podobném duchu se ponese i jeho pasivní schopnost, která Newcastlovi při vláčení padlých spojenců vyvolá sice malý, ale zato účinný štít.

Zdroj: EA

Ku podivu ani ultimátní schopnost na tom nebude jinak. V případě nutnosti Newcastle skočí do zvolené oblasti, v níž vyvolá další, tentokrát však obrovský štít, za nějž se vejdou i tři, ne-li více hráčů. Trailer nabídne také dechberoucí souboj s obrovským monstrem a vůbec všechnu tu příběhovou omáčku kolem, tak si jej nezapomeňte pustit.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.