Kao the Kangaroo

Kao the Kangaroo se vrací a bude rozdávat rány!

24. 4. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Pamatujete si na milovaného klokánka Kaa, který zachraňoval svět tím, že všechno ničil svými boxerskými rukavicemi? Kao the Kangaroo byla natolik úspěšná hra, že dokonce i v jednom z dílů Spyro the Dragon se objevila klokanice Sheila, která měla podobné pohyby. Slavná postavička se nyní po dlouhé době vrací na nejnovější konzole a vypadá naprosto fantasticky!

Zdroj: KaoKangaroo

říběh je přitom hrozně smutný. Klokan Kao hledá svého zmizelého otce, proto se vydává na cestu plnou nebezpečí. Naštěstí pro něj mu pomáhá jeho mentor Walter a kouzelné rukavice. Ty z něj dělají nadklokana, a tak tento vačnatec může ničit jednoho nepřítele za druhým. Hra bude nabízet to, co i její starší díly, tedy krásný příběh, jedinečné bossfighty, zajímavé postavičky a nádherný barevný svět. Kao the Kangaroo se má vrátit už 27. května 2022 a vypadá to, že to bude návyková záležitost, stejně jako jeho starší verze. Nyní vyjde na Xbox, PlayStation, PC i Nintendo Switch.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.