One Piece

Trailer na netflixácký One Piece vypadá až podezřele skvěle

26. 7. 2023
Zdroj náhledu: Netflix

Pamatuji si, jako by to bylo včera. Dvacet let zpět jsem byl s rodinou na dovolené na Kanárských ostrovech a na hotelu běžel německý program, jehož jméno si už dnes nepamatuji. Do paměti se mi ale vrylo, co jsem v něm viděl. Byl to Slamák Luffy na začátku svého už přes 25 let dlouhého dobrodružství za nalezením legendárního pokladu jménem One Piece. Anime začalo vycházet v roce 1999 a Netflix se rozhodl udělat hranou adaptaci, protože tyto projekty rozhodně „fungují“, ostatně vzpomeňme si na Kovboje Bebopa.

Jenomže na hraný seriál dohlíží sám velký mangaka Eiichiro Oda a má nad podáním od Netflixu velice pevnou ruku, aby tuto úpravu nepotkal rychlý konec jako ostatní projekty podobného typu. Sám se také vyjádřil, že do tvorby hodně zasahoval, aby nedošlo k velkému zklamání. Já sám sleduji anime každý týden, stejně jako čtu mangu, pokud vyjde, a jsem velký milovník Luffyho ztřeštěnosti. Ostatně, recenzi na One Piece Odyssey jsem si také nemohl nechat ujít. Trailer jsem tak viděl jen chvíli poté, co jej Netflix vypustil. A výsledek? Vypadá to zatraceně dobře! Doufám tedy, že to nejlepší nebylo k vidění jen v traileru, ale že se vše promítne i do celých epizod. Premiéra je plánována už na 31. srpna, tak doufejme, že se dočkáme dalších alespoň osmi sérií, protože i to dnes bude málo.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.