Trigon Space Story universe

Trigon: Space Story s řadou novinek

16. 11. 2022
 

Po delší době je zde nová aktualizace vesmírné rogue-lite hry Trigon: Space Story. Titul je komunitou právem považován za nástupce kultovního hitu FTL: Faster Than Light. S novou aktualizací přilétá také řada novinek, na které se teď podíváme.

Zdroj: Sernur.tech

Aktualizace rozšiřuje seznam podporovaných jazyků, který je samozřejmě jako u většiny titulů bez češtiny. Byly vylepšeny prvky života a survival prvky vaší posádky, které byly přímo inspirovány zpětnou vazbou komunity. 

Hlavním bodem aktualizace jsou bezesporu nové lokace. Bylo přidáno více než 20 nových míst k prozkoumání. Přibyly pásy asteroidů, domovské planety pro všechny rasy, obří hvězdy, černé díry, mlhoviny, pulsary a další skryté lokace. Trigon se rozšiřuje, stejně jako vesmír. Pohled do nových částí hry můžete lehce okusit v následujícím klipu.

Bylo opraveno také několik známých bugů, mezi kterými jsou například:

  • Když hráč odmítl cizí nabídku vzdání se, zmizelo rozhraní nepřítele a ten přestal bojovat. Bylo nutné nahrát uloženou pozici.
  • V bitvě proti dvěma lodím se po zabití první z nich hra pozastavila, což nešlo zrušit.
  • Blokování při načítání herní relace, ve které hráč utekl z bitvy a nechal svou jednotku na palubě nepřítele.
  • Když nepřítel vystřelí laserem, paprsek ze zbraně vychází pod úhlem. Při střelbě z laseru prochází paprsek na cílové lodi dráhou skrz prvky trupu. To bylo opravdu nepříjemné a kazilo to dobrý pocit ze hry.

Více informací naleznete zde.

Zdroj: Sernur.tech

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.