Tunic se možná dočká pokračování

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Tunic se rychle stal jedním z nejhratelnějších nezávislých titulů roku 2022 a o jeho popularitě svědčí také chystané porty na PlayStation a Nintendo Switch koncem tohoto měsíce. Tato roztomilá adventura silně inspirovaná Zeldou je dílem jednoho jediného vývojáře jménem Andrew Shouldice. Ten magazínu PCGamesN poskytl krátký rozhovor odpovídající na otázku jeho budoucích projektů.

„Je to přímo v názvu – Twonic. Nemám zatím žádná oznámení o expanzích nebo něčem podobném – pokud jde o nějaké nové věci, dám si na chvíli malou pauzu. Sedm let jsem neměl dovolenou! Budu si moct na chvíli odpočinout, ale nemohu přestat myslet na tajemství ve hrách. Takže mám pocit, že někdy v budoucnu, ať už to bude Tunic 2, nebo něco úplně jiného, opravdu chci znovu pracovat na hře s tajemstvím.“

Vzhledem k obrovské popularitě a hromadě vřelých ohlasů nejen ze stran herních kritiků, ale také samotných hráčů, by se dalo předpokládat, že druhý díl by mohli zafinancovat různí investoři. Tým pomáhající Shouldicovi s vývojem by se tak jistě rozrostl, abychom na hru nemuseli čekat dalších sedm dlouhých let. Andrew Shouldice je velmi nadšený pro vytváření logických her s tajuplným příběhem, vždyť jeho velkou inspirací je titul Animal Well. Je nadmíru jasné, že o tomto jméně ještě v budoucnu rozhodně uslyšíme, ať už ve spojitosti s Tunic 2, nebo zcela novým kouskem. Pouze čas vyjeví pravdu.

Naši recenzi hry Tunic si můžete přečíst zde.

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn