Lyney a Linette úvod

Unikly nové podrobnosti o postavě Lyney 

2. 7. 2023
Zdroj náhledu: HOYOVERSE

Nový únik ze hry Genshin Impact poskytuje další podrobnosti o jedné z nadcházejících postav jménem Lyney. Nedávné živé vysílání hry o aktualizaci 3.8 odhalilo nový teaser pro nadcházející hlavní region Fontaine, který by měl dorazit v příštích několika měsících.

Vydání každé další oblasti v Genshin Impact vždy zahrnuje spoustu nových postav, z nichž většina se připojí k hratelnému seznamu. Poslední dvě aktualizace, které představily nový národ, zahrnovaly vždy tři nové hratelné postavy. Vydání Inazumi přidalo Kamisato Ayaku, Yoimiyu a Sayu, zatímco Sumeru přineslo Tighnariho, Collei a Dori.

Nový příspěvek na subredditu Genshin Impact Leaks poskytl více informací o nadcházející postavě jménem Lyney, o které se mluví od roku 2020, kdy se objevila v jednom z prvních teaserů. Podle nového úniku se Lyney kouzelník, který pracuje pro Operu ve Fontaine se svojí asistentkou Lynette, jejíž podoba byla také oficiálně odhalena. I když na první pohled působí velmi přátelsky a upovídaně, Lyney je ve skutečnosti velmi mazaný a má tendenci hodně lhát. Jediná osoba, na které mu záleží, je jeho sestra Lynette, jejíž blaho je pro Lyneyho nejvyšší prioritou.

Pověsti také odhalily, že Lyney bude ohnivá postava, která používá luk jako svou primární zbraň. Očekává se, že Lyney bude první pětihvězdičkovou postavou, která se připojí na seznam v nadcházejícím regionu Fontaine. Existuje šance, že on a jeho sestra Lynette budou těmi dvěma postavami, které Travelerovi představí Fontaine. Podobně tomu bylo u Tighnariho a Collei v Sumeru.

Na rozdíl od Lyneyho, který bude mít pravděpodobně pětihvězdičkovou raritu, jeho sestra Lynette bude čtyřhvězdičkovou postavou. Zřejmě ji vybaví Anemo Vision. Tyto dvě postavy budou pravděpodobně doprovázeny další čtyřhvězdičkovou postavou v nadcházející verzi Genshin Impact 4.0.

Zatímco HoYoverse ještě oficiálně neoznámil přesné datum vydání Fontaine, hráči mohou očekávat, že národ Hydro dorazí kolem poloviny srpna. Podle nedávných teaserových videí bude národ Fontaine plný jezer a řek, což dává smysl vzhledem k tomu, že Hydro je jeho reprezentativním prvkem. 

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.