Lushfoil Photography Sim – rozcestí

Lushfoil Photography Sim bude realistický simulátor fotografa v UE5

2. 7. 2023
Zdroj náhledu: Matt Newell

Lushfoil Photography Sim vyvíjí Matt Newell, australský vývojář, který se specializuje na vytváření fotorealistických prostředí v Unreal Engine 5. Podle popisu hry budou hráči „procházet a prozkoumávat prostředí a zachycovat ohromující výhledy a krajiny pomocí [svého] plně funkčního herního fotoaparátu“.

Hra slibuje, že osloví i seriózní fotografy, a bude obsahovat „množství nastavení, která byste očekávali od skutečné profesionální digitální zrcadlovky“. Patří mezi ně automatické/manuální ostření, blesk, expozice, kontrast, vyvážení bílé, clona, sériový snímek a další efekty. Při prozkoumávání lokací hráči také najdou odemykatelné fotoaparáty, které jim umožní „poznat svět z různých perspektiv“.

Hráči budou moci najít dron z pohledu první osoby, který jim umožní pořizovat fotografie z oblohy, nebo skrytý kajak, díky němuž budou moci pořizovat fotografie zprostřed jezera. Součástí bude také „ambientní, éterický soundtrack“ s licencovanou hudbou od umělců z celého světa.

Podle stránky hry ve službě Steam budou k dispozici tato prostředí:

  • Lago di Braies (Itálie)
  • Castle Rock Beach (Austrálie)
  • Fushimi Inari Taisha (Japonsko)
  • Mýrdalssandur (Island)
  • Le Prarion (Francie)
  • Mardi Himal Trail (Nepál)
  • Jamadera (Japonsko)
  • Ostrov Šen-šan (Čína)

Hra Lushfoil Photography Sim vyjde na PC a konzolích, datum vydání zatím nebylo potvrzeno.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.