Urbek City Builder intro

Urbek City Builder - Defend the City DLC

4. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb

Urbek City Builder je voxelová budovatelská strategie, která se svým způsobem fungování podobá blokové logické hře. V určitý moment můžete mít pocit, že vás hra sama podvědomě táhne k tomu, co máte dělat. Ono kouzlo pak spočívá v momentech, když vidíte, jak se dřevěné chatrče pomalu mění v rozsáhlou městskou čtvrť, a to bez nutnosti peněz. Titul je mezi hráči stále velmi populární a hodnocení přes 90 % kladných uživatelských recenzí je tomu důkazem. Vývojáři však nezahálejí a vydávají nové DLC s názvem Defend the City.

Co nové DLC nabízí?

Na starost budete mít budování vojenských zařízení, díky čemuž se budete moci bránit proti nepřátelskému bombardování. Zvyšte dosah svých obranných zařízení, abyste mohli expandovat bez obav ze zničení bombardováním. Útoky se budou stále stupňovat a vy budete muset neustále dbát na dobrý stav vaší obrany.

V rámci DLC byl přidán také nový biom, který zahrnuje hory a tuhý mráz. Sníh však přináší krom strastí také radost, protože nabízí možnost vybudování lyžařské sjezdovky.

Více informací o DLC naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.