Coffeehouse náhled

V Coffeehouse Simulator se stanete majitelem kavárny

2. 6. 2022
Zdroj náhledu: Baked Games S.A.

Každý máme nějaké své sny. Někdo se chce stát hercem, jiný chce mít vlastní útulek pro psy, a jsou i tací, co se chtějí stát majitelem kavárny. Přesně pro ty zde mám hru na míru, kterou je nově oznámený simulátor, a to Coffeehouse. Za tímto počinem stojí mně dobře známé vývojářské studio Baked Games, které vydalo například Prison Simulator. Ten jsme již v minulosti recenzovali, a to s kladným hodnocením. 

Coffeehouse bude hra z první osoby, kde se vžijete do role vedoucího a majitele kavárny. Vaším úkolem je stát se nejoblíbenější kavárnou ve městě a mít co nejvíce zákazníků. Připravujte zákazníkům to nejlepší kafe, co kdy ochutnali, a plňte objednávky do detailu. Také budete svoji kavárnu zvelebovat a nakupovat nový nábytek, jako třeba židle, křesla či stoly. Ke konci dne je potřeba uklidit všechen nepořádek a umýt nádobí.

Datum vydání titulu Coffeehouse zatím není známo. Pokud vás hra zaujala, nezapomeňte si ji přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.