PS Plus červen 2022 nabídne tři hry včetně jedné původní exkluzivity

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Playstation
Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc červen roku 2022. Tentokrát Sony nabídne tři tituly, které si můžete od 7. června do 4. července přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.
PS Plus červen 2022

Zdroj: Playstation

God of War

První položkou v novém PS Plus červen 2022 je exkluzivita pro Playstation God of War, která vyšla roce 2018. Později, vzhledem k počínající podpoře PC, vyšla i na tuto platformu. God of War nabízí silný emotivní příběh o otci a synovi. Během pouti za rozsypáním popela mrtvé matky na nejvyšším vrcholu světa si navzájem upevní svůj vztah a poznají, že minulost jako taková určí jejich budoucnost.

God of War bude ve službě PS Plus dostupný do 4. července 2022.

Nickelodeon All-Star Brawl

Druhým titulem je multiplayerová bojovka Nickelodeon All-Star Brawl od vývojářského studia Ludosity a Fair Play Labs. Téměř každý zná SpongeBoba, Želvy Ninja nebo Avatara: Posledního vládce větru. V Nickelodeon All-Star Brawl budete bojovat za postavy z těchto animáků jeden proti druhému. Jedná se o arkádovou plošinovou bojovku ve 2D, která je určena až pro čtyři hráče, s nimiž budete navzájem bojovat na různých mapách v různých režimech.

Nickelodeon All-Star Brawl bude v PS Plus červen 2022 rovněž dostupný do 4. července 2022.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Třetím a zároveň posledním titulem v červnovém Playstation Plus je zajímavý kousek zvaný Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Jedná se o akční hru na motivy anime, v níž se budete se svojí vytvořenou postavou a spolu s dalšími kamarády probojovávat skrze stovky různých kreatur.

Také Naruto to Boruto: Shinobi Striker bude v Playstation Plus červen 2022 dostupný do 4. července 2022.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn