God of War – drak

PS Plus červen 2022 nabídne tři hry včetně jedné původní exkluzivity

1. 6. 2022
Zdroj náhledu: Playstation

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc červen roku 2022. Tentokrát Sony nabídne tři tituly, které si můžete od 7. června do 4. července přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.

Zdroj: Playstation

God of War

První položkou v novém PS Plus červen 2022 je exkluzivita pro Playstation God of War, která vyšla roce 2018. Později, vzhledem k počínající podpoře PC, vyšla i na tuto platformu. God of War nabízí silný emotivní příběh o otci a synovi. Během pouti za rozsypáním popela mrtvé matky na nejvyšším vrcholu světa si navzájem upevní svůj vztah a poznají, že minulost jako taková určí jejich budoucnost.

God of War bude ve službě PS Plus dostupný do 4. července 2022.

Nickelodeon All-Star Brawl

Druhým titulem je multiplayerová bojovka Nickelodeon All-Star Brawl od vývojářského studia Ludosity a Fair Play Labs. Téměř každý zná SpongeBoba, Želvy Ninja nebo Avatara: Posledního vládce větru. V Nickelodeon All-Star Brawl budete bojovat za postavy z těchto animáků jeden proti druhému. Jedná se o arkádovou plošinovou bojovku ve 2D, která je určena až pro čtyři hráče, s nimiž budete navzájem bojovat na různých mapách v různých režimech.

Nickelodeon All-Star Brawl bude v PS Plus červen 2022 rovněž dostupný do 4. července 2022.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Třetím a zároveň posledním titulem v červnovém Playstation Plus je zajímavý kousek zvaný Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Jedná se o akční hru na motivy anime, v níž se budete se svojí vytvořenou postavou a spolu s dalšími kamarády probojovávat skrze stovky různých kreatur.

Také Naruto to Boruto: Shinobi Striker bude v Playstation Plus červen 2022 dostupný do 4. července 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.