Cook Serve Forever - Cover

V Cook Serve Forever budeme vařit hromady chodů

11. 4. 2023
Zdroj náhledu: Vertigo Gaming

Kuchařský titul od Vertigo Gaming Cook, Serve, Delicious! má očividně na cestě svého nástupce a ten bude velmi rozmanitý. Cook Serve Forever za necelý měsíc spouští předběžný přístup a v traileru se můžete podívat, jak vás kromě jídel čeká i hromada různých postav všech možných ras. Tou hlavní bude Kaga Nori, jež má stánek s rychlým občerstvením. Ten si otevřela ve městě Helianthus a snaží se, seč to jde, i přesto, že je samoukem.

Nic jí to však neubírá na její lásce k vaření a její touze dokázat, že může být tou nejlepší kuchařkou nejen v Helianthu, ale na celém světě. Budete tak skládat různé sandwiche, plnit placky jež jsou nejspíš tacos (doufám v to), nebo míchat ty nejzdravější saláty na světě. Tvůrci hry garantují stovky hodin zábavy a skoro neomezené množství kombinací ingrediencí a tvorbu různých receptů. Plné vydání Cook Serve Forever je plánováno na léto, tak si ještě chvíli počkejme, ale už za měsíc se budeme dozvídat první informace z předběžného přístupu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.