Zaklínač

V Itálii na herním festivalu proběhne koncert hudby Zaklínače k oslavě 20 let CD Projektu Red

25. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Hudební vystoupení inspirovaná hrami se objevují stále více. Známí jsou například Lords of the Sound. Nyní na akci Lucca Comics and Games proběhne koncert Zaklínače, a to všechno na počest CD Projekt Red a jejich výročí 20 let. Koncert se jmenuje Witcher 3: Wild Hunt – Music from the Continent.

Koncert je vedený irskou dirigentkou Eímar Noone. Pokud vám toto jméno něco říká, není se čemu divit. Dirigentka pracovala na soundtracku pro Hearthstone, World of Warcraft nebo Diablo 3. Pod ní bude pracovat Orchestra Giovanile Italiana doprovázený polským folk-metalovým uskupením Percival Schuttenbach. Už balíte do slunného Toskánka a města Lucca?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.