Microsoft Flight Simulator landing

V Microsoft Flight Simulator přistanete kdekoli

18. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

V rámci čtvrteční akce Xbox Games Showcase Extended se společnost Microsoft podělila o novinky týkající se dalšího vývoje hry Microsoft Flight Simulator, a to včetně nové funkce.

Budoucí aktualizace pro Microsoft Flight Simulator přidá funkci „přistání kdekoli“, která vám umožní právě přistát kdekoli. Vývojář Jorg Neumann uvedl, že jednou ze zpětných vazeb, které tým od uvedení na trh zaznamenal, je, že přistání na rušném letišti a s tím spojené složitosti – například komunikace s letovými dispečery – mohou být stresující a obtížné. S ohledem na to tým pracuje na nové funkci, která vám umožní přistát doslova kdekoli chcete.

Zdroj: igdb.com

Běžně totiž letadla mohou přistát prakticky kdekoli

Kromě toho Neumann uvedl, že chystaná verze Microsoft Flight Simulator pro Xbox bude mít 22 výukových programů, což je pro srovnání s osmi programy na PC. K dispozici bude také kopilot s umělou inteligencí, který vás může dovést k zajímavým bodům, takže se budete moci jednoduše dívat z okna a kochat se úžasnou krajinou pod sebou, jako byste to mohli dělat ve skutečném letadle.

Neumann navíc uvedl, že hráči budou moci s konzolovou verzí používat příslušenství pro letecké simulátory. Podporována bude značka Thrustmaster a další značky. Další podrobnosti o této podpoře budou oznámeny později.

Microsoft Flight Simulator vychází 27. července pro Xbox. Bezplatné rozšíření tematicky zaměřené na připravovaný film Toma Cruise Top Gun: Maverick se také chystá k vydání v listopadu společně s filmem.

Zdroj: gamespot.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.