V Ship Builder si budete moci postavit vlastní loď

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: President Studio
Vývojářské studio President Studio představilo trailer na svoji další nadcházející hru jménem Ship Builder. Tento dobrodružný simulátor s prvky survivalu vás zavede do překrásného světa plného lodí, přístavů a ostrovů. Zde povedete svůj vlastní byznys a vaším úkolem bude stavění lodí. K výběru budete mít hned několik lodí, které můžete postavit. Zda si zvolíte Galeonu, nebo rychlou Drakkaru, je už jen na vás.
Prozkoumávání herního světa kolem vás bude určitě také zábava. Musíte hledat jídlo, materiál nebo například další řemeslné návody. Svět také skrývá určité poklady a zdroje, které vám poté poslouží ke stavění větších a rychlejších lodí. Na druhé straně ostrova, mimo divočinu se nachází malé městečko, kde obyvatelé s vámi budou ochotně obchodovat. Někteří si od vás koupí různý materiál, který už nepotřebujete, a jiní si od vás dokonce zakoupí i lodě.
Čím více lodí prodáte, tím více peněz získáte a tím lepší vybavení a materiál si budete moci obstarat. A čím lepší vybavení, tím lepší a větší lodě, které budete moci stavět. Vaším úkolem tedy je neustále vaši firmu zvětšovat a vylepšovat. Nebojte se, nebudete na to sami. Ship Builder nabízí i kooperativní mód pro čtyři hráče, takže si k sobě nezapomeňte přizvat tři pomocníky.

Ship Builder zatím nemá specifikované datum vydání, nicméně pokud se vám titul zalíbil, nezapomeňte si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn