Ship Builder náhled

V Ship Builder si budete moci postavit vlastní loď

16. 12. 2021
Zdroj náhledu: President Studio

Vývojářské studio President Studio představilo trailer na svoji další nadcházející hru jménem Ship Builder. Tento dobrodružný simulátor s prvky survivalu vás zavede do překrásného světa plného lodí, přístavů a ostrovů. Zde povedete svůj vlastní byznys a vaším úkolem bude stavění lodí. K výběru budete mít hned několik lodí, které můžete postavit. Zda si zvolíte Galeonu, nebo rychlou Drakkaru, je už jen na vás.

Prozkoumávání herního světa kolem vás bude určitě také zábava. Musíte hledat jídlo, materiál nebo například další řemeslné návody. Svět také skrývá určité poklady a zdroje, které vám poté poslouží ke stavění větších a rychlejších lodí. Na druhé straně ostrova, mimo divočinu se nachází malé městečko, kde obyvatelé s vámi budou ochotně obchodovat. Někteří si od vás koupí různý materiál, který už nepotřebujete, a jiní si od vás dokonce zakoupí i lodě.

Čím více lodí prodáte, tím více peněz získáte a tím lepší vybavení a materiál si budete moci obstarat. A čím lepší vybavení, tím lepší a větší lodě, které budete moci stavět. Vaším úkolem tedy je neustále vaši firmu zvětšovat a vylepšovat. Nebojte se, nebudete na to sami. Ship Builder nabízí i kooperativní mód pro čtyři hráče, takže si k sobě nezapomeňte přizvat tři pomocníky.

Ship Builder zatím nemá specifikované datum vydání, nicméně pokud se vám titul zalíbil, nezapomeňte si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.