The Valiant

Valiant vás zavede do soubojů 13. století

18. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

THQ Nordic oznámilo novou real-time strategii The Valiant. Autoři hry od Kite Games slibují neskutečně silný příběh, jehož hlavním hrdinou má být Theoderich z Akenburgu a jeho armáda. Tu povede skrz bojiště přes celou střední Evropu a Blízký východ. Do arabských zemí se musí Theoderich vrátit, protože kdysi dávno právě tam se svým zemřelým bratrem nalezli pozůstatek jednoho mocného artefaktu, který může rozhodnout o osudu celého lidstva.

Nebude se tak jednat čistě o historický titul, ale bude šmrcnutý troškou fantasy. Ačkoliv se také bude jednat o real-time strategii, rozlučte se s budováním pevností. Místo toho dostanete vojáky a je na čase, abyste s nimi předvedli, co umíte. Hra má nabídnout i multiplayer, a to jak kooperativní, tak kompetitivní. Můžete tak své nepřátele mlátit i s nějakým kamarádem. V kampani má být patnáct propracovaných misí, které vás tak nejspíš zavedou k artefaktu a záchraně světa. Bohužel žádné konkrétní datum oznámeno nebylo, počítá se ale s rokem 2022.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.