Valorant Comic Cross Over

VALORANT bude mít komiks, na kterém spolupracoval kreslíř Jim Lee

27. 6. 2022
Zdroj náhledu: Riot

Pátá epizoda VALORANT je tu a tvůrci z Riot Games si pro své hráče připravili překvapení v podobě komiksového Crossoveru Event Pass. Ten vznikl především jako oslava nové mapy jménem Pearl a také k připomenutí toho, že se rozšířil příběh celé hry. V cinematicu k páté epizodě Shattered se nachází obchod s komiksy (ten taky mimochodem naleznete na mapě Pearl), který hraje v příběhu určitou roli.

Event bude trvat od 22. 6. do 13. 7. a bude obsahovat hned dva nové tituly, konkrétně Double Agent a Dimensional, tři nové karty hráčů a dva Radianite levely. Slovy spisovatele Shannona Erica Dentona: „Hlavním cílem bylo vytvořit několik klíčových vizuálních prvků na podporu příběhu, který byl do značné míry inspirován samotnou mapou Pearl. Hráči toho o straně Omega v tomto konfliktu příliš mnoho nevědí, ale na základě toho, co jsme zatím viděli, by bylo snadné předpokládat, že jsou to ti „zlí". Jak lépe toto očekávání zvrátit než vrhnout Alfu do místnosti doslova plné hrdinských obrázků druhé strany.“

Zdroj: RiotGames

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.