Valheim náhled

Vikingská hra Valheim prodala bezmála osm milionů kopií

19. 8. 2021
Zdroj náhledu: Iron Gate Studio

Populární vikingský titul Valheim stále pokračuje ve své krasojízdě. Švédská holdingová společnost Embracer Group oznámila, že od vydání hry se prodalo celkem 7,9 milionů kusů.

Již v půli března měl Valheim na svém kontě šest milionů prodaných kopií. Společnost na svém twitterovém účtu dále uvedla, že v období od dubna do června 2021 to bylo dalších 1,1 milionů kusů. Za přibližně dva a půl měsíce se tak jedná o bezmála další dva miliony a jde vidět, že titul stále dokáže oslovit nové a nové hráče.

Do hry se mimo jiné chystá i spousta nového obsahu. Nejnovější velká aktualizace, která má do Valheim přijít, je Hearth and Home. Díky této expanzi přibudou do hry nové stavební prvky či vylepšený systém jídla. Datum vydání této aktualizace prozatím není známo.

Po updatu Hearth and Home by měla následovat další aktualizace Cult of the Wolf, jež do hry pravděpodobně přidá nové nepřátele. Třetí velkou expanzí pak bude Ships and the Sea, která se bude podle názvu zaměřovat na vikingské lodě.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.