Dead by Daylight úvod

Pinhead z Hellraiser bude možná v Dead By Daylight

16. 8. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Je téměř nemožné, aby někdo neznal populární hororovou multiplayerovou hru Dead By Daylight. Zanedlouho do hry přijde Chapter 21 a s ní také nový zabiják. Pokud jste již Dead By Daylight hráli, jistě jste si všimli, že tvůrci do hry rádi přidávají známé a populární zabijáky. Ve hře tedy máme například Demogorgona ze seriálu Stranger Things, Pyramid Head z videohry Silent Hill 2 nebo Ghostface Killera z filmové série Scream.

Hráči a fanoušci hry nejdříve byli přesvědčení, že do hry bude přidána nějaká postava z herní série Five Nights at Freddy’s. Avšak podle různých náznaků od tvůrců a upoutávkového videa se nejspíše mýlili. Vypadá to, že do hry bude přidán Pinhead z Hellraiser.

Jeden z náznaků například byl audio soubor na discordu, který odhaloval slovo HELL. Dále také byla zveřejněna písmena na Twitteru, která dohromady skládala slovo RAISE. Nakonec bylo zveřejněno upoutávkové video, které se podobalo scéně z Hellraiser. Také zde je vidět číslo 1987, což je rok, kdy měl Hellraiser svoji premiéru.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.