Pinhead z Hellraiser bude možná v Dead By Daylight

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Je téměř nemožné, aby někdo neznal populární hororovou multiplayerovou hru Dead By Daylight. Zanedlouho do hry přijde Chapter 21 a s ní také nový zabiják. Pokud jste již Dead By Daylight hráli, jistě jste si všimli, že tvůrci do hry rádi přidávají známé a populární zabijáky. Ve hře tedy máme například Demogorgona ze seriálu Stranger Things, Pyramid Head z videohry Silent Hill 2 nebo Ghostface Killera z filmové série Scream.
Hráči a fanoušci hry nejdříve byli přesvědčení, že do hry bude přidána nějaká postava z herní série Five Nights at Freddy’s. Avšak podle různých náznaků od tvůrců a upoutávkového videa se nejspíše mýlili. Vypadá to, že do hry bude přidán Pinhead z Hellraiser.
Jeden z náznaků například byl audio soubor na discordu, který odhaloval slovo HELL. Dále také byla zveřejněna písmena na Twitteru, která dohromady skládala slovo RAISE. Nakonec bylo zveřejněno upoutávkové video, které se podobalo scéně z Hellraiser. Také zde je vidět číslo 1987, což je rok, kdy měl Hellraiser svoji premiéru.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn