Vybudujte si kočičí kavárnu v Cat Cafe Manager

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Roost Games
Před pár dny vývojářské studio Roost Games vydalo svoji první hru, která se jmenuje Cat Cafe Manager. V tomto titulu se ocitnete v malé vesnici nesoucí název Caterwaul Way a budete se snažit vybudovat si zde kavárnu. Vaše babička vám ji zde zanechala, nicméně nejdříve ji musíte zrenovovat a lehce přivést k životu, aby byla dostatečně útulná a líbivá pro vaše zákazníky.
Z názvu vám ale nejspíše došlo, že se nebude jednat jen tak o kdejakou kavárnu. Ve vaší kavárně totiž budete mít čtyřnohé kamarády, a to kočky a kocoury. Ty si později budete moci i adoptovat. Nevím jak vám, ale mně osobně to připomíná například kočičí kavárnu, která se nachází v Praze nebo v Brně. Mezitím co budete roznášet milkshaky, pod nohami vám budou běhat kočky, které se spřátelí s vámi i se zákazníky podniku.
Po vesnici také budete moci cestovat, povídat si s ostatními obyvateli a nalézat nové recepty a příležitosti pro vaši skromnou kavárnu. Do vaší kavárny také musíte najít ty správné zaměstnance a pomáhat jim rozvíjet jejich dovednosti.
Pokud vás titul Cat Cafe Manager zaujal, můžete si jej zahrát buď na PC, nebo na Nintendo Switch.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn