Cat Cafe Manager náhled

Cat Cafe Manager – vybudujte si kočičí kavárnu

19. 4. 2022
Zdroj náhledu: Roost Games

Před pár dny vývojářské studio Roost Games vydalo svoji první hru, která se jmenuje Cat Cafe Manager. V tomto titulu se ocitnete v malé vesnici nesoucí název Caterwaul Way a budete se snažit vybudovat si zde kavárnu. Vaše babička vám ji zde zanechala, nicméně nejdříve ji musíte zrenovovat a lehce přivést k životu, aby byla dostatečně útulná a líbivá pro vaše zákazníky. Z názvu vám ale nejspíše došlo, že se nebude jednat jen tak o kdejakou kavárnu. Ve vaší kavárně totiž budete mít čtyřnohé kamarády, a to kočky a kocoury. Ty si později budete moci i adoptovat. Nevím jak vám, ale mně osobně to připomíná například kočičí kavárnu, která se nachází v Praze nebo v Brně. Mezitím co budete roznášet milkshaky, pod nohami vám budou běhat kočky, které se spřátelí s vámi i se zákazníky podniku.

Po vesnici také budete moci cestovat, povídat si s ostatními obyvateli a nalézat nové recepty a příležitosti pro vaši skromnou kavárnu. Do vaší kavárny také musíte najít ty správné zaměstnance a pomáhat jim rozvíjet jejich dovednosti. Pokud vás titul Cat Cafe Manager zaujal, můžete si jej zahrát buď na PC, nebo na Nintendo Switch.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.