Subsequence – bacha na lasery!

Česká adventura Subsequence se představuje

18. 4. 2022
Zdroj náhledu: Zoemi Games

Tento rok je pro český a slovenský herní průmysl poměrně plodným a na seznam se nyní přidává další kousek. Právě dnes byla oznámena chystaná adventura dvoučlenného studia Zoemi Games jménem Subsequence. Jakub Pilař a Lucie Pilařová svůj výtvor přirovnávají ke kombinaci her, jako je Half-Life a Syberia, což už samo o sobě zní vskutku skvěle.

Zdroj: Zoemi Games

Tato lineární singleplayerová příběhovka vás zavede hluboko do podzemní výzkumné stanice, kde se semele pár nešťastných náhod. Hlavní hrdinkou bude slečna Vicky a vaším úkolem bude pomoct jí uniknout od nepřízně osudu a jisté smrti. V cestě vám budou stát logické hádanky, a jak upozorňují autoři, pozor na laserové paprsky! V Subsequence budete hledat jednotlivé předměty a ty následně používat k překonání puzzlů a dalších překážek. Celý velký komplex bude čekat na to, až ho prozkoumáte. Vývojáři slibují napínavé chvilky, ale také opatrně dávkovaný humor, a podívat se máme dokonce i do vesmíru. Dalším lákadlem jsou propracované konverzace s volbami dialogů, které vám umožní měnit průběh rozhovoru.

Titul Subsequence byl měl dorazit koncem roku 2022 na PC pouze prostřednictvím Steamu, kde si jej už nyní můžete přidat do svého seznamu přání a netrpělivě vyčkávat na ještě neznámé datum vydání.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.