Gotham Knight - náhledovka

Vydání hry Gotham Knights doprovází několik uměleckých děl

23. 10. 2022
Zdroj náhledu: Warner Bros

K příležitosti uvedení hry Gotham Knights na trh se přední čeští umělci nechali vtáhnout do temného Gotham City a připravili si unikátní umělecká díla inspirovaná touto novou hrou.

První umělecké dílo je od přední české art streamerky Clainy, která si zvolila postavou Batgirl, jež je její oblíbenou hrdinkou z komiksů.

Zdroj: Cenega

Česká art streamerka Ellienka si připravila originální design pro ovladače PS5, o které navíc budete moci soutěžit již v pondělí 24. 10. 2022. Nezapomeňte proto sledovat facebook společnosti Cenega Czech.

Zdroj: Cenega

Dalším umělcem je Fila Venom Art, který se nechal pohltit temnou atmosférou Gotham City a vytvořil originální klasický obraz o velikosti 70 x 50 cm. O tento výtvor bude možné rovněž soutěžit na facebookové stránce Cenega Czech. O tento výtvor bude možné rovněž soutěžit na facebookové stránce Cenega Czech.

Zdroj: Cenega

Posledním, kdo se nechal inspirovat temným Gotham City, byla česká umělkyně Charlien, která vyobrazila všechny postavy ze hry, jimž vdechla život svým osobitým neonovým stylem.

Zdroj: Cenega

Gotham Knights představuje originální příběh z DC Batman Universe, který nabízí dynamické a interaktivní Gotham City, jehož ulice se hemží zločinci. Základnou rytířů je Zvonice, z níž bude tato nová generace hrdinů řešit záhady, jež spojují nejtemnější kapitoly v historii města, a musí porazit notoricky známé záporáky v epických bojích. Hráči musí zachránit Gotham před sestupem do chaosu a znovu objevit svou vlastní verzi Temného rytíře. Ve hře Gotham Knights budou hráči moci prozkoumat otevřený svět Gothamu a hlídat temné ulice pěti různých městských čtvrtí pomocí různých schopností a hrdinských bojových pohybů, stejně jako kultovního Batcycle.

Spolu s postupem ve hře se vyvíjí i charakteristické herní dovednosti postav a rozrůstá se arzenál zbraní a vybavení. Jak bylo odhaleno ve Video Walkthrough, Gotham Knights nabízí k prozkoumání bohaté příběhy, v nichž budete čelit některým nejslavnějším DC Super-Villains (záporákům), jako je například Mr. Freeze, který pokryl Gotham City ledem. 

 Zdroj: Cenega Czech

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.