Lawn Mowing Simulator - pergola

Vyzkoušejte si profesionální sekání trávy zdarma na Epic Games Store

28. 7. 2022
 

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games přináší zajímavý titul v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat simulátor sekání trávy Lawn Mowing Simulator.

Lawn Mowing Simulator

Asi jeden z nejbizarnějších simulátorů minulého roku, Lawn Mowing Simulator, si nyní můžete zcela zdarma přidat do vaší knihovny. V této hře dostanete za úkol sekat trávníky na různých místech, přičemž vašimi pomocníky budou různé typy sekaček, křovinořezy a mnoho dalšího. Co je na Lawn Mowing Simulator asi nejzajímavější, je, že všechny stroje určené pro sekání jsou kompletně licencované. Najdete zde mnoho známých značek, jako jsou Stiga, Toro či Scag. Pokud vás tedy sekání trávníků baví i v realitě, budete si ve hře Lawn Mowing Simulator připadat jako doma.

Lawn Mowing Simulator bude v obchodě Epic Games Store dostupný do 4. srpna.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.