wartales intro2

Wartales brzy opustí předběžný přístup

25. 3. 2023
Zdroj náhledu: Shiro Games

Akční RPG titul Wartales, který vás uvrhne do světa středověkých žoldáků, si stále drží vysokou oblíbenost v řadách hráčů. Důkazem je stabilní vysoké hodnocení 90 % uživatelských recenzí na platformě Steam. Vývojářské studio Shiro Games do hry nedávno přidalo novou lokaci The Great Gosenberg – hlavní město říše, místo plné krásné architektury i nejchytřejších a nejbohatších mozků v celé zemi, hostící ty nejnadanější umělce a umělkyně. V nedávné době jsme vás také informovali o nové roadmapě, kterou vývojáři pro rok 2023 zveřejnili. Nyní přišlo neočekávané oznámení, Wartales brzy opustí předběžný přístup

„V době, kdy se blíží konec Early Access, jsme přesvědčeni, že společná vášeň, která pohání náš tým a naši úžasnou komunitu, je základem úspěchu hry. Za veškerou vaši pomoc, úsilí a zpětnou vazbu vám moc děkujeme. Konec Early Access je samozřejmě jen začátkem nového dobrodružství, ve kterém nás čeká ještě mnoho příběhů, mnoho tajemství k odhalení a mnoho hrdel k proříznutí. Takže, přátelé, nabruste si čepele a vyleštěte štíty, protože vysoké hory Alazaru se blíží v dubnu a jejich obyvatelé jsou poněkud... nehostinní.“ – Shiro Games Game Director Quentin.

Jak známe vývojářské studio Shiro Games, nejedná se pouze o plané řeči. Vývojáři jsou známí, že teprve po vydání plné verze hry se vše ještě více rozjede, přibude mnoho obsahu, ale také se ještě víc bude moci zapojit komunita.

Datum vydání plné verze hry je stanoveno na 12. dubna 2023.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.