Wartales brzy opustí předběžný přístup

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Shiro Games

Akční RPG titul Wartales, který vás uvrhne do světa středověkých žoldáků, si stále drží vysokou oblíbenost v řadách hráčů. Důkazem je stabilní vysoké hodnocení 90 % uživatelských recenzí na platformě Steam. Vývojářské studio Shiro Games do hry nedávno přidalo novou lokaci The Great Gosenberg – hlavní město říše, místo plné krásné architektury i nejchytřejších a nejbohatších mozků v celé zemi, hostící ty nejnadanější umělce a umělkyně. V nedávné době jsme vás také informovali o nové roadmapě, kterou vývojáři pro rok 2023 zveřejnili. Nyní přišlo neočekávané oznámení, Wartales brzy opustí předběžný přístup

„V době, kdy se blíží konec Early Access, jsme přesvědčeni, že společná vášeň, která pohání náš tým a naši úžasnou komunitu, je základem úspěchu hry. Za veškerou vaši pomoc, úsilí a zpětnou vazbu vám moc děkujeme. Konec Early Access je samozřejmě jen začátkem nového dobrodružství, ve kterém nás čeká ještě mnoho příběhů, mnoho tajemství k odhalení a mnoho hrdel k proříznutí. Takže, přátelé, nabruste si čepele a vyleštěte štíty, protože vysoké hory Alazaru se blíží v dubnu a jejich obyvatelé jsou poněkud… nehostinní.“ – Shiro Games Game Director Quentin.

Jak známe vývojářské studio Shiro Games, nejedná se pouze o plané řeči. Vývojáři jsou známí, že teprve po vydání plné verze hry se vše ještě více rozjede, přibude mnoho obsahu, ale také se ještě víc bude moci zapojit komunita.

Datum vydání plné verze hry je stanoveno na 12. dubna 2023.

Hru můžete sledovat zde.

 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn