Wartales – Gosenberg dorazí později

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Shiro Games

Akční RPG titul Wartales, který vás uvrhne do světa středověkých žoldáků si stále drží vysokou oblíbenost z řad hráčů. Vývojářské studio Shiro Games však přineslo poměrně nečekanou aktualizaci roadmapy a zároveň se vyjadřuje k plánované oblasti Gosenberg, která se stala na steamu předmětem mnoha diskuzí.

„Jsme odhodláni poskytovat perfektní, plně realizovaný a vysoce kvalitní obsah se všemi našimi aktualizacemi a bohužel v tuto chvíli Gosenberg nesplňuje standard, o který se snažíme, takže jsme přijali obtížné rozhodnutí odložit jeho vydání z původně uvedeného časového rámce, který jsme sdíleli v našem posledním plánu.

Ačkoli to není ideální, očekává se, že půjde o velmi malé zpoždění, které je důsledkem některých nepředvídaných problémů, jež vyšly najevo během závěrečných fází testování kvality. Jakmile budou tyto problémy vyřešeny a my budeme spokojeni se stavem aktualizace (což plánujeme na říjen), bude vám všem aktualizace Gosenberg vydána podle plánu.“ – Shiro Games

Tato zpráva již sama o sobě mnohé z nás příliš nepotěšila, i když se v rámci vysokých standardů Shiro Games, které stojí za tituly Northgard a Dune: Spice Wars (v předběžném přístupu), dají okolnosti pochopit. 

S aktuální zprávou byla aktualizována také roadmapa, kterou můžete vidět níže. Je jasné, že do hry přibude ještě mnoho prvků a obsahu, nicméně si na ně budeme muset počkat.

wartales mapa

Více podrobností naleznete zde.

 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn