Wartales The Grerat Gosenberg

Wartales - Gosenberg dorazí později

28. 9. 2022
Zdroj náhledu: Shiro Games

Akční RPG titul Wartales, který vás uvrhne do světa středověkých žoldáků si stále drží vysokou oblíbenost z řad hráčů. Vývojářské studio Shiro Games však přineslo poměrně nečekanou aktualizaci roadmapy a zároveň se vyjadřuje k plánované oblasti Gosenberg, která se stala na steamu předmětem mnoha diskuzí.

„Jsme odhodláni poskytovat perfektní, plně realizovaný a vysoce kvalitní obsah se všemi našimi aktualizacemi a bohužel v tuto chvíli Gosenberg nesplňuje standard, o který se snažíme, takže jsme přijali obtížné rozhodnutí odložit jeho vydání z původně uvedeného časového rámce, který jsme sdíleli v našem posledním plánu.

Ačkoli to není ideální, očekává se, že půjde o velmi malé zpoždění, které je důsledkem některých nepředvídaných problémů, jež vyšly najevo během závěrečných fází testování kvality. Jakmile budou tyto problémy vyřešeny a my budeme spokojeni se stavem aktualizace (což plánujeme na říjen), bude vám všem aktualizace Gosenberg vydána podle plánu.“ – Shiro Games

Tato zpráva již sama o sobě mnohé z nás příliš nepotěšila, i když se v rámci vysokých standardů Shiro Games, které stojí za tituly Northgard a Dune: Spice Wars (v předběžném přístupu), dají okolnosti pochopit. 

S aktuální zprávou byla aktualizována také roadmapa, kterou můžete vidět níže. Je jasné, že do hry přibude ještě mnoho prvků a obsahu, nicméně si na ně budeme muset počkat.

zdroj: Shiro Games

Více podrobností naleznete zde. 

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.