Wartales – hrajte s kamarády!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Shriro Games

Do středověké taktické tahové strategie Wartales od studia Shiro Games, která je momentálně ve fázi předběžného přístupu, bude přidána kooperace. Ve hře vedete svou partu žoldnéřů v otevřeném středověkém světě, ve kterém smrt, zrada a nebezpečí jsou na denním pořádku. Po tomto nebezpečném světě však již nebudete muset kráčet pouze s vlastní skupinou. Hra se i v předběžném přístupu těší velké oblibě hráčů a stabilní komunitě. Vývojáři pravidelně hru vylepšují a přidávají nové prvky a herní mechanismy.

Wartales Co Op

Zdroj: Shiro Games

V příští aktualizaci budete moci s přáteli vytvořit alianci dvou až čtyř žoldáků a vtrhnout do regionu jako nezastavitelná jednotka toužící po krvi, slávě a bohatství. V kooperaci se budete s přáteli dělit o jídlo, zlato a tábor. Pokud jste však ten typ žoldáka, který ocení pomoc, ale potřebuje svůj prostor, můžete se rozdělit, abyste pokryli více území, zvětšili svou kořist a vybudovali své zdroje, než se přeskupíte.

Před každým bojem pracujte jako tým a proveďte ideální strategii, abyste překonali své protivníky a vyrovnali šance pro všechna komplikovaná střetnutí, na která můžete narazit. Aktualizace s označením „Co-op“ bude k dispozici letos v létě. Více naleznete na videu níže.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn