wartales intro2

Wartales – plány do budoucna a roadmapa

17. 2. 2022
Zdroj náhledu: Shiro Games

V naší recenzi jste se mohli seznámit s Wartales, open world RPG ze středověku, které je zatím v předběžném přístupu. Hra se již v předběžném přístupu těší velké oblibě hráčů, její uživatelské hodnocení se pohybuje stabilně kolem 90 % na platformě Steam. Díky tomu Wartales dle měřítek Steamu spadá do kategorie „Velmi kladných“ her.Vývojáři však do světa Wartales stále přinášejí novinky a nedávno odhalili i roadmapu s plány do budoucna. Za hrou stojí ostřílené studio Shiro Games, které se zapsalo do herní historie zejména titulem Northgard.

Velká obsahová aktualizace Wartales

<„Po vydání druhé komunitní aktualizace na začátku tohoto týdne jsme se nyní zaměřili na první obsahovou aktualizaci Wartales, která představí Harag's Marshlands a spoustu dalších novinek“ – Shiro Games

Zdroj: Shiro Games

Jak je z roadmapy patrné, můžeme se těšit na navýšení maximálního levelu u postav, což bude posléze doplněno i novými skilly a specializacemi. Samozřejmě že přibydou i noví nepřátelé, ale také zcela nový region. 

Tím spíše se již nedočkavě můžeme těšit na léto, kdy má dle dostupných informací být svět rozšířen o Merchants’ City. Zde bude možné se s vaší skupinou žoldáků zúčastnit i velkého turnaje na život a na smrt s vidinou tučné odměny. Určitou zajímavostí jsou pak také vztahy mezi vašimi žoldnéři. 

Je více než jasné, že vývojáři mají s Wartales velké plány. Jak se dá u Shiro Games očekávat, zcela jistě mají v rukávu ještě další karty, které budou postupně vykládat na stůl. Dalším velmi pozitivním faktem je, že Shiro Games jsou vývojáři, kteří naslouchají komunitě a pravidelně s ní komunikují o změnách a nových prvcích.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.