wartales intro2

Wartales přichází s novou roadmapou

24. 8. 2023
Zdroj náhledu: Shiro Games

Vývojáři ze studia Shiro Games mohou být spokojeni. Akční RPG Wartales, které vás uvrhne do světa středověkých žoldáků, si stále drží své vysoké hodnocení, jež získalo již během předběžného přístupu. Nic na tomto faktu nemění poměrně nedávné vypuštění verze 1.0. Shiro Games prostě vědí, že základem úspěchu je spolupráce s komunitou, a proto se nyní podělili o novou verzi roadmapy.

Druhá komunitní aktualizace je již za rohem a první velká aktualizace od verze 1.0 bude vydána ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023. Major Update zahrnuje také bezplatnou aktualizaci, která přidá nový obsah přidaný do hry, odděleně od placených DLC. Nedávno do hry přibyla možnost nosit přilby a různé pokrývky hlavy. Nadcházející aktualizace by měla přinést několik nových prvků, vylepšený soubojový systém, opravu hlášených chyb i vybalancování určitých herních prvků. Nově budete mít možnost zkusit pokořit hru na extrémní obtížnost.

Zdroj: Shiro Games

Následný bezplatná aktualizace pak podle roadmapy přinese oproti plánům novou herní třídu, nové nepřátele, předměty k použití a samozřejmě i skilly. Těšit se můžete také na přizpůsobení vzhledu jednotlivých postav vaší party. 

Placený obsah rozšíří Wartales o nový region a příběhovou linku. Cestu vám zkříží samozřejmě i noví nepřátelé, šampioni v rámci elitních protivníků nebo třeba nová aréna. Podrobnosti o placeném DLC však ještě nejsou známy. Nezbývá tedy nic jiného než čekat a těšit se, co si na nás vývojáři z Shiro Games připravili.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.