Witchfire se připomíná a odhaluje novinku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @TheAstroCrew

Witchfire je temná fantasy střílečka vyvinutá polským studiem The Astronauts. Titul byl poprvé odhalen v roce 2017 na festivalu Summer Game Fest. Minulý rok se měl projekt dostat do předběžného přístupu, to se ovšem nestalo, poněvadž se studio rozhodlo zcela změnit herní styl. Původně se totiž mělo jednat o klasickou arénovou hru a nyní se z ní stal polootevřený svět, což je rozhodně vítaná změna.

Vývojáři hry na svém oficiálním účtu na Twitteru oznámili, že Witchfire bude využívat technologii NVIDIA DLSS 3, což vyvolalo bouřlivou diskusi. Některé zprávy vyjadřují nadšení a podporu tvůrcům, zatímco jiné zase obavy. Jeden uživatel tvrdí, že DLSS 3 způsobuje prodlevy a někdy je vizuálně nepříjemný, protože musí mezi skutečnými snímky generovat zcela nové. Jiný uživatel naopak žádá vývojáře, aby si dali pozor na antigravitační nesmysly, protože nevypadá dobře, když zmrzlý nepřítel nespadne na zem.

O tom, zda vás tato technologie osloví, se ovšem můžete rozhodnout sami, protože spolu s oznámením byl zveřejněn nový trailer, který ukazuje řadu akčních sekvencí. Osobně si myslím, že to bude opravdu dobrá hra, jež nevypadá vůbec špatně, a pokud jste typ hráče, jehož bavil například Painkiller nebo Serious Sam, budete mít podobný názor. Připouštím, že nejsem příznivcem magie v těchto typech her, ale uvidíme, jak ji vývojáři The Astronauts podají. Hra by měla vstoupit do předběžného přístupu v obchodě Epic Games Store koncem tohoto roku.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn