Fall Guys se stanou neporazitelnými

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @FallGuysGame

Fall Guys jsou, myslím, všem hráčům známí, nebo o nich alespoň slyšeli. Pokud se mýlím, jde o free-to-play battle royale titul vyvinutý společností Mediatonic. V průběhu hry ovládáte jakousi želatinovou figurku, nebo spíše fazolovitou, která se snaží co nejrychleji překonat různé nástrahy, aby na konci získala královskou korunku. Kromě samotných překážek proti vám stojí šedesát dalších hráčů, což může hru trochu znepříjemnit.

Z Fall Guys se v poslední době stala trochu parodie na Fortnite, vzhledem k tomu, že obě hry používají různé kostýmy z jiných videoher, filmů nebo televizních seriálů. Díky tomu si můžeme zahrát za populárního démonického řezníka DOOM Slayera, sexy androidku 2B, egoistického ježka Sonica – pokud jste fanoušky, můžete si přečíst naši recenzi hry Frontier – nebo bojovníka Ryua.

Pokud znáte animovaný seriál Invincible, jistě víte, že jeho druhá série bude mít na Amazon Prime premiéru ještě letos. Jestliže novou sérii netrpělivě vyhlížíte, mám pro vás dobrou zprávu, která vám možná zkrátí dlouhé chvíle. Kostýmy z tohoto animovaného seriálu se totiž objeví ve Fall Guys už zítra, tj. 5. ledna 2023, a konkrétně se můžete těšit na Marka, Omni-Mana a Atom Eve.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn