Witchfire – baf

Witchfire se dočká předběžného přístupu

11. 6. 2022
Zdroj náhledu: The Astronauts

Na Summer Game Festu se mimo mnohých dalších oznámení objevil i nový trailer na hru Witchfire od studia The Astronauts. Chystaná střílečka z pohledu první osoby se odehrává v gotických kulisách a v cestě vám bude stát řada fantaskních bytostí. Hra byla poprvé oznámena v roce 2017, ve vývoji je tedy již nějakou dobu a pomalu, ale jistě se blíží její vydání.

Trailer ukázal střelbu, možnost zmrazit nepřátele, způsoby, jak využít prostředí ke svému prospěchu, střelbu z luku a několik dalších zajímavých magických schopností. Hra Witchfire se odehrává v alternativní realitě a zaměřuje se na smrtící válku mezi čarodějnicemi a církví.

Největším oznámením je, že hra brzy vstoupí do předběžného přístupu. Momentálně je oznámena pouze pro PC a má se objevit v obchodě Epic Games. Jestli se bude jednat o exkluzivitu, není jasné. Pokud tedy toužíte po temné fantasy střílečce, můžete začít Witchfire bedlivě vyhlížet, snad tvůrci stihnou hru zpřístupnit ještě letos.

Zdroj: gameinformer

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.