Wo Long: Fallen Dynasty připomíná Nioh

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Vývojářské studio stojící za hrou Nioh se vrací s Wo Long: Fallen Dynasty, což je kombinace temné fantasy a krvavého období Tří království v čínské historii. Titul se velmi podobná sérii Nioh v tom, že hrdina připomínající nindžu nebojuje jen s lidmi, ale rovněž s monstrózními a démonickými bestiemi. Zveřejněný trailer, na který se můžete podívat, neobsahuje žádný gameplay, nicméně poskytl docela dobrou představu o světě Fallen Dynasty.
Wo Long Fallen Dynasty – Logiáš

Zdroj: igdb

Jak se můžete přesvědčit v traileru, postava, která podle všeho bude protagonistou Fallen Dynasty, bojuje s barbarskými nepřáteli, než zkonzumuje něco, co ji promění v obří démonickou dračí příšeru, jež působí strašidelně.
„Wo Long: Fallen Dynasty sleduje dramatický, akcí nabitý příběh bezejmenného bojovníka, snažícího se přežít v temném fantasy světě pozdější dynastie Han, ve které démoni sužují Tři království. Hráči bojují se smrtícími stvořeními a nepřátelskými vojáky prostřednictvím stylu boje s mečem založeného na čínských bojových uměních ve snaze překonat přesilu probuzením skutečné síly v sobě.“
Vypadá to skvěle, i když trochu děsivě, naštěstí na vyzkoušení nemusíme čekat příliš dlouho, protože hra vyjde na Xbox Series X/S, Xbox One a PC začátkem příštího roku.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn