Wo Long Fallen Dynasty – náš hrdina

Wo Long: Fallen Dynasty připomíná Nioh

13. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojářské studio stojící za hrou Nioh se vrací s Wo Long: Fallen Dynasty, což je kombinace temné fantasy a krvavého období Tří království v čínské historii. Titul se velmi podobná sérii Nioh v tom, že hrdina připomínající nindžu nebojuje jen s lidmi, ale rovněž s monstrózními a démonickými bestiemi. Zveřejněný trailer, na který se můžete podívat, neobsahuje žádný gameplay, nicméně poskytl docela dobrou představu o světě Fallen Dynasty.

Zdroj: igdb

Jak se můžete přesvědčit v traileru, postava, která podle všeho bude protagonistou Fallen Dynasty, bojuje s barbarskými nepřáteli, než zkonzumuje něco, co ji promění v obří démonickou dračí příšeru, jež působí strašidelně.„Wo Long: Fallen Dynasty sleduje dramatický, akcí nabitý příběh bezejmenného bojovníka, snažícího se přežít v temném fantasy světě pozdější dynastie Han, ve které démoni sužují Tři království.

Hráči bojují se smrtícími stvořeními a nepřátelskými vojáky prostřednictvím stylu boje s mečem založeného na čínských bojových uměních ve snaze překonat přesilu probuzením skutečné síly v sobě.“ Vypadá to skvěle, i když trochu děsivě, naštěstí na vyzkoušení nemusíme čekat příliš dlouho, protože hra vyjde na Xbox Series X/S, Xbox One a PC začátkem příštího roku.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.