Workshop Simulator náhled

Workshop Simulator má své datum vydání

27. 1. 2022
Zdroj náhledu: INTERMARUM

Opět a znovu zde máme další simulátor, který již ťuká na dveře svým oficiálním datem vydání. Tentokrát se jedná o simulátor, který nese název Workshop Simulator, a ponoříte se zde do práce v dílně. Vývojářské studio INTERMARUM zveřejnilo nový trailer, kde je na konci uvedeno přesné datum vydání, a to 10. března 2022. Workshop Simulator by měl být spíše relaxační titul, kde budete opravovat různé předměty nebo renovovat staré a zašlé předměty na téměř zcela nové. Ponořte se do venkovského prostředí, kde si můžete s klidnou hlavou kutit v dílně, ale také objevit historii svojí rodiny.

Dokážete být natolik trpělivý a s každým předmětem si vyhrát do detailu a dovést jej k dokonalosti? Nebo budete maskovat jen ta nejvážnější poškození a odbývat svoji práci? Volba je na vás. V traileru můžete vidět, že budete moci například předmět čistit, lakovat, brousit a provádět různé demontáže.

Pokud vás Workshop Simulator zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.