World of Warcraft: Dragonflight už zná datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Blizzard
„Dědictví dračího rodu – Dračí ostrovy – se probouzí a mnoho dávno zapomenutých tajemství čeká na odhalení. Naslouchejte volání draků, protože jejich starobylá domovina se znovu odhaluje a láká dobrodruhy i hledače pokladů, aby objevili mnohá tajemství, která na ně čekají.“ Tak zní tisková zpráva, která hrdě oznamuje příchod World of Warcraft: Dragonflight.
Na Dračích ostrovech by se měly objevit hned čtyři nové zóny, z nichž je každá tematicky zaměřená a měla by odhalit více o dračích aspektech (tam mi to trošku hapruje, když je jich pět, ale prosím). Kromě toho si budete moci zahrát za dracthyra Evokera, tedy za někoho, kdo umí měnit podobu mezi drakem a humanoidem.
To, čím ale hodlá Blizzard zaujmout nejvíce, je tzv. Dragonriding, což je, jednoduše řečeno, jízda na dracích. Stanete se warcrafťáckým Škyťákem a budete se moci prohánět na hřbetu svého vlastního draka, kterého budete moci zároveň i upravit. Do hry má vstoupit také nový talentový systém, který má být „smysluplnější“. Jinak do hry přichází klasické doplňky jako nové dungeony, upravené uživatelské rozhraní a další funkce. Termín vydání je už 28. 11. 2022, což je za necelé dva měsíce.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn