Scorn

Horor Scorn vyjde o týden dříve!

30. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Zatímco většina her neustále hlásí nějaké odklady, objevila se tu jedna dobrá zpráva. Atmosférická hororová hra Scorn vyjde o celý týden dříve. Místo tedy plánovaného termínu 21. 10. 2022 se posouváme na příjemný termín 14. 10. 2022 a to ve verzích pro PC a Xbox Series X/S. Ve stejný den spuštění bude hra také dostupná v předplatném Game Pass.

Kvůli tomuto výjimečnému oznámení, že hra vyjde dříve, se objevil i nový trailer, který vypadá, jako by pomalu oživil onoho obra z Enderovi hry. PC verze by se měla objevit kromě Steamu a Epicu ještě na GOG. Nakonec si nechám to nejlepší, hra bude mít i české titulky, což sice nevím proč, protože to nevypadá, že by se ve Scorn moc mluvilo.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.