Wreckfest – Multiplayer update

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bugbear Entertainment

Závodní hra se zaměřením na ničení a bourání, která nabízí model poškození měkké karoserie, propracovanou dynamiku jízdy i důkladné vylepšování vozidel a zahrnuje jak demoliční derby, tak tradiční závody na trati. Takový je Wreckfest, který je právem označován za nástupce kultovního FlatOutu. Titul si stále drží vysokou popularitu a vývojáři z Bugbear Entertainment dobře vědí, že takový úspěch se nedá zahodit. Navíc hru stále vylepšují a zdokonalují, jak je vidět na sérii posledních aktualizací.

Wreckfest - závod

V rámci poslední vydané aktualizace došlo k opravám zejména multiplayerových prvků. Nyní se již nebudete setkávat s možnými problémy, při vytvoření serveru sítě LAN. V tomto ohledu nyní funguje vše, jak má. Problém byl i se správným zobrazováním avatarů, který byl rovněž vyřešen. V neposlední řadě byly také překontrolovány názvy serverů a žebříčků umístění, které se někdy nenačetly správně.

V nepříliš vzdálené budoucnosti se všichni, kdo vlastní některou z PC verzí hry Wreckfest dostupných na různých platformách, jako je Steam, Epic Games Store, Xbox Game Pass a GOG, budou moci připojit ke stejným multiplayerovým serverům a hrát společně online. 

A to nejlepší na závěr. Možné pády, které byly způsobeny užitím volantu od Logitech, Thrustmaster nebo Fanatec, se taktéž podařilo lokalizovat a vyřešit.

Tento skvělý titul můžete vyhrát v naší velké vánoční soutěži.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn