Microsoft – Xbox lednička

Xbox Mini Fridge vrací úder všem haterům

14. 6. 2021
Zdroj náhledu: Microsoft

Pamatujete si ještě na trailer, kterým nám Microsoft před dvěma lety představil svou novou generaci herní konzole Xbox Series X? Včera večer začala Microsoft E3 konference poněkud nevinně, avšak po zobrazení záhadného traileru a především pak hlášky „A new system that leaves others cold,“ bylo všem jasné, že Microsoft rozhodl vysmát všem haterům, kteří si dělali srandu z designu Xboxu. Mnozí ho totiž nejčastěji, kromě cihly nebo SpongeBoba, právě přirovnávali k ledničce.

Rozhodně je jasné, že jde momentálně o tu nejvýkonnější miniledničku Xbox Mini Fridge na trhu!

Toto oznámení neberte na lehkou váhu, Microsoft to s Xbox Mini Fridge myslí vážně. Začne se sériově vyrábět a do prodejte by se měla dostat už před letošními Vánocemi. Co lepšího si nadělit pod stromeček, no ne? Cenu ovšem stále drží pod pokličkou.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.