Zaklínač

Zaklínač bude mít svou vlastní stavebnici

30. 11. 2022
Zdroj náhledu: Mega Brands

Všichni známe stavebnici Lego. Jedna z nejznámějších stavebnic na světě vydává pod svou značkou tituly jako Star Wars, Avatar, Marvel, Horizon, Mario, Harry Potter a spoustu dalších. Víte ale, že existují i jiné stavebnice? Občas se jedná o kopie slavného lega, ale svůj úspěch nemohou zapřít. Společnost Mega Brands (jedna z těch vzdálenějších kopií, takový bratranec z třetího kolene) nyní splnila zakázku a získal licenci na slavnou sérii Zaklínač. Kanadská společnost Mega Brands už vydala stavebnice Pokémon nebo Halo a nyní slaví další velký nářez.

Samo polské studio CD Projekt RED na sociálních sítích odhalilo speciální sadu, ve které je viditelný souboj Geralta s opeřeným gryfem. To je asi nejznámější soubojová dvojice celé herní série a kromě figurky byste si samozřejmě měli dát dohromady gryfa a tavernu s logem CD Projekt RED. Zaklínač se tak dočká dalšího velkého kroku do světa franšíz. Datum vydání stavebnice bohužel zatím není známé, ale mělo by k němu dojít brzy. Pokud se ptáte, proč po sérii neskočilo Lego, je to nejspíš kvůli explicitnímu obsahu, který knihy, seriál nebo hry nabízí. Každopádně je tu další věc, kterou každý sběratel bude muset mít ve své sbírce.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.